Створення бренду кормів для котів і собак стало новим етапом еволюції компанії «Сузір’я» та продовженням її місії – піклування про тих, за кого ми назавжди відповідальні. Так з’явився якісний та сучасний корм, створений у Європі.

Ідея створення бренду Savory виникла завдяки нашому бажанню зробити улюбленців здоровішими, дарувати їм найкраще, піклуватися про них.

Ми переконані, що чотирилапі вихованці – це частина родини, а як ми турбуємося про своїх близьких? Намагаємося давати тільки найкраще.

Тому ми зайнялися створенням рецептури корму, який задовольнив би всі вимоги.

Подбати про його корисність було доручено кращим нутриціологам Європи. А створити формулу смаку, як «від шеф-кухаря», взялися наші партнери з Чехії та Бельгії, адже в цих країнах розуміються у вишуканих стравах. І нарешті він готовий!

Savory – біологічно відповідний, повністю збалансований корм класу holistic, смак якого може закохати, а склад максимально наближений до природнього раціону чотирилапих.

Ми багато працювали над створенням цього бренду, щоб зараз із задоволенням сказати – «Для щастя наших чотирилапих друзів потрібно зовсім небагато – любов, турбота та пачка корму Savory!»