Особливості харчування котів
Особливості харчування котів
Коти мають низку відмінностей з боку системи травлення та обміну речовин. 95% проблем і непорозумінь господарів і вихованців відбувається не через пухнастих а тому, що люди їх до кінця не розуміють. Давайте розберемо найпоширеніші питання і проблеми стосовно харчування котиків, яких можна легко уникнути.
Коти можуть підходити до миски більш ніж двадцять разів на день
Цілком нормально, що кіт не буде одразу з’їдати свою порцію корму і не варто його сварити, чи намагатись перевиховати. Особливістю котиків є їхній метаболізм, котрий однаково інтенсивний протягом доби. У них немає чітко виражених фаз сон-бадьорість. Для котів цілком нормально міцно спати вдень чи вночі, а потім раптово бадьоро гратись у помешканні.
Для такого типу обміну речовин і біоритмів найдоцільніше харчуватися маленькими порціями протягом дня і ночі, щоб рівномірно розподіляти енергетичні запаси відповідно потреб. Залишаючи частину корму у тарілочці на ніч, Ви позбавите себе небажаного пробудження у ранній час від вимог котика попоїсти.
Якщо у Вас примхливий улюбленець, не залишайте прямісінько повну миску, але підсипайте потроху, щоб улюбленець міг поїсти коли йому потрібно
Господарі примхливих улюбленців часто стикаються з такою проблемою. Залишаючи одразу денну норму корму у тарілці, котик до вечора втрачає цікавість та просить їсти щось інше. Не варто викидати корм, і міняти знов на повну тарілку яку не з’їдять. Поступово протягом дня підсипайте свіжий корм із закритого зіп застібкою пакета. Таким чином вміст тарілочки не буде вивітрюватися і примхливі улюбленці не втратять цікавості до їжі. Іноді варто трішечки змінити своє відношення та графік щоденних ритуалів догляду і Ви легко зможете подолати проблему, котрі вважаєте неможливою до вирішення.
Коли у помешканні проживає декілька улюбленців бувають проблеми із годуванням, один переїдає, а іншому не вистачає, як це подолати?
Перше золоте правило людей, у котрих мешкають котики – всіх котячих речей повинно бути більше на одну ніж котів. Тарілочка для корму, для води, туалет, лежанка, дряпка. Ці речі – індивідуальні не тому що людині так хочеться. Котики також можуть вважати їх своїми, та сваритися через те, що хтось використовує їх власність.
Він займає таке положення в мембрані, що перешкоджає контакту кисню з Що стосується тарілки для корму, якщо вона одна, бувають випадки, коли коти поступаються один одному, але частіше буває навпаки – хтось недоїдає, а хтось переїдає. У випадку з кількома улюбленцями важко контролювати норму спожитої їжі. Якщо є улюбленець, котрому потрібно скинути зайву вагу, навіть якщо він харчується холістиком, рекомендовано тимчасово розділити територію у помешканні, поки котик не прийде до нормальної ваги. Бо момент конкуренції може відігравати ключову роль у ситуації з кількома улюбленцями і ваші спроби «похудати» кота нічим не завершаться. Це не проблеми балансу речовин у кормі, це психологія конкуренції.
Навчіться чути і розуміти своїх улюбленців, а ми залюбки у цьому допоможемо.
Відкрили баночку свіжої консерви, перший раз котик з ентузіазмом скуштував свою порцію, а вдруге їсти не захотів.
Перш за все, слід врахувати – яким чином Ви зберігаєте відкриту баночку. У випадку, якщо улюбленець одразу не з’їдає весь вміст баночки, слід перекласти консерву у іншу ємкість. Краще за все підійде харчовий пластиковий контейнер для їжі, або баночка із кришкою – будь що неметалеве, що можна щільно зачинити.
У природніх умовах у них ніколи не виникає дефіцит цих вітамінів, адже вони Якщо Ви залишаєте відкриту консерву у металевій баночці, вона завітрюється – покривається сухуватою скоринкою і втрачає свій смак та аромат. А ще, консерва, котру зберігають таким чином – швидше зіпсується.
Ось таким чином Ви можете спробувати домовитися зі своїм примхливим котиком.